Poniżej przedstawiamy listę możliwych form dostawy zamówień złożonych w sklepie Bonclok.pl. Każde zamówienie wysyłamy w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone z zadeklarowaną wartością. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania.

 

Możliwe formy wysyłki:

 

Paczkomaty INPOST

Ta forma dostawy została przygotowana dla osób, które sporą część dnia spędzają w aucie lub chcieliby odebrać swoje zamówienie w drodze do pracy lub z powrotem. Lista paczkomatów firmy Inpost stale rośnie. To jedna z wygodnych form wysyłki - bez czekania w kolejkach. Zazwyczaj przesyłki są dostarczane w przeciągu 2-3 dni* roboczych. Cena dostawy: 13 zł brutto

 

Kurierem DHL lub Inpost

Dla wszystkich oczekujących swoich zamówień w jak najkrótszym czasie, przygotowaliśmy opcję kuriera. Zazwyczaj paczki docierają następnego dnia*.

  • Cena dostawy DHL Express do 3 kg: 15 zł brutto
  • Cena dostawy DHL Express od 3 do 8 kg: 17 zł brutto
  • Cena dostawy INPOST do 5 kg: 13 zł brutto

Dla zamówień pobraniowych (płatnych przy odbiorze kurierowi) doliczona zostaje kwota + 6 zł.

Przy zamówieniach powyżej 350 zł przesyłka kurierska INPOST GRATIS!

* Termin wysyłki należy liczyć od momentu zaksięgowania wpłaty. Przelewy tradycyjne trwają ok. 1-2 dni. Dla wszystkich zainteresowanych szybką realizacją zamówienia, proponujemy płatności elektroniczne Przelewy24.pl i PayPal - dzięki tej opcji zamówienia złożone do godz. 10:00 są pakowane i wysyłane tego samego dnia - opcja dostępna tylko dla DHL Express - paczki są dostarczane w 90% następnego dnia do klienta)